karot sivas

KAROT SİVAS  http://www.betonkesmesivas.com

Sivas karot ile beton delme, karot ile beton kesme, beton çürütme işlerinizi, tecrübeli ellere emanet etmek için yılların tecrübesi ile profesyonel hizmet sunan firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Karot ile Q10 – Q500 arası çap 550cm derinlik 45°ile90º açı ile her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden delme işlemini demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere uygulama yapılmaktadır.

Darbesiz, sessiz, vakum sistemi kullanılarak, yatay, dikey, düşey istediğiniz açı ve derinlikte, tavanda, yerde, balkonda, çatıda, perdede, en ücra köşelerde bile her türlü açılım ve onarım yaptırmak için en uygun uygulamalarımızdan bir tanesidir. Karot, denilince  muhakkak ki akla beton gelecektir. Beton delme, kesme, ve derz açma konusunda sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Ülkemizin her yerine olduğu gibi Sivas’ta da hizmetlerimiz hızla devam etmektedir.

Firmamız beton kesme-karot beton delme-ankraj-beton kırma-filiz ekme-kontrollü bina yıkımı-bina güçlendirme-duvar kesme-testere ile beton kesme-derz kesme-hidrolik beton kesme-halatlı beton kesme-betonamit beton çatlatma-beton tadilat onarım işlerinde ülkemizin tüm illerinin ve ilçelerinin hizmetindedir. Aynı zamanda bir telefon etmeniz yeterli olup sizlere hizmet etmekten gurur duyarız.

Sivas ilimizde karot işlerinizde

profesyonel hizmeti çok uygun fiyatlara sunuyoruz.

 Bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.

08505200150 - 05326472455


beton kesme sivas | karot sivas